REALIZACJE

Biuro projektowe „GRAFOS” z siedzibą w Sochaczewie obecne jest na rynku od 2011 r.  Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Zakres naszych usług obejmuje kompleksową obsługę procesu inwestycyjnego związanego z budową.

Staramy się spełniać oczekiwania i potrzeby naszych Klientów oraz doradzać w podejmowaniu właściwych decyzji na każdym etapie całego procesu inwestycyjnego. Współpracujemy ze sprawdzonymi projektantami branżowymi, posiadającymi wieloletnie doświadczenie w branży projektowo-budowlanej.

Zasięg naszej działalności obejmuje Sochaczew i okolice a także sąsiadujące powiaty: warszawski zachodni, łowicki, grodziski, gostyniński, żyrardowski, nowodworski, płoński i płocki.

Kontakt

Biuro projektowe „GRAFOS”
ul. Żeromskiego 23 (I piętro)
96-500 Sochaczew

Godz. otwarcia: pon-pt: 09.00 – 18.00

Przesłanie zapytania jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest Biuro projektowe „GRAFOS” ul. Żeromskiego 8/10 (I piętro) 96-500 Sochaczew. Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja zapytania. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania się ze zgody. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody na ich przetwarzanie lub ich trwałego usunięcia. Wszelkie dyspozycje dotyczące przetwarzania danych należy złożyć pisemnie do Administratora. Administrator nie przewiduje przetwarzania danych osobowych w celu innym niż ten, w którym dane osobowe są zbierane. Podanie danych jest dobrowolnie, niemniej niepodanie danych uniemożliwi wykonanie usługi.